Vialand Nefeskesen Roller Coaster

Vialand, Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçe sınırları arasına 600.000 m²’lik bir alana inşa edilmiş hem alışveriş merkezi hemde Türkiye’nin ilk ve tek tema park projesi 2013 yılında hayata geçti. Vialand ‘da açıkçası beni en çok ilgilendiren kısmı tema park. Neden dersen hız tutkunu ve adrenalin seven birisi olarak tema park alanını beğeniyorum. Alışveriş yapmayı sevmediğim için belki tema park kısmı ilgimi çekebiliyor olabilir ama vialand tamamen çok güzel. Neyse asıl konumuz Vialand tema park içinde bulunan nefes kesen yani roller coaster, 3 saniyede 110 KM hıza ulaşabilen hızlı tren. Vialand açılışına yetişmeyen nefes kesen, Nisan 2014 tarihinde açılacak. Nisanın hangi gün olduğu bilinmemektedir ancak nisan ayında açılacağı kesin. Diğer çekimlerim;  Vialand Fatih’in Rüyası (Video) Vialand Nefeskesen Roller Coaster  ,   Vialand – ZİNDAN Korku Tüneli   Vialand – SARAY SALINCAĞI

Nefes kesenin test aşamaları halen sürmekte ve birazdan yayınlayacağımız video’da hızlı trenin nasıl birşe olduğunu göreceğiz.

Video:

 

 

Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top