Üniversitede TSK Şakası

Finallere az bir süre kala üniversitede herkes ders çalışma veya alttan alınan derse girip not alma moduna girirer. Bizde o moda girmeye hazırlanıyorz, kendi aramızda şu dersten nasıl geçerim, bu dersten nasıl geçerimin hesabını yaparken, bir kaç arkadaş sözleşip birisine şaka yapalım dedik ortaya TSK şakası çıktı ve süreç şöyle işledi;

Düzeni kuranlar: 4 kafadar arkadaş ” Hamdi, Soner, İsrafil ve ben”
Mağdur:  Hakan

Hamdi, Hakanın telefonunu birisini arayacağım diyerek istedi ve kendi numarasın TSK diye değiştirecekti. Ne yazık ki Hamdi android özürlüsü olduğu için beceremedi ve hemen soner devre girdi numarayı TSK diye kayıt ederek telefonu geri verdi.  Aradan 5 DK geçmeden mesajı gönderdik.

Mesaj içeriği (1)

tumblr_myc1gnEZMX1r1mwx2o1_500

Sizce ne yaptı dersiniz? Hemen babasını arayarak, baba bana mesaj geldi asker kaçağı gözüküyorum dedi,  hemen ardından öğrenci işlerine gitti ve öğrenci işleri kapalı. Nasıl deliye döndü nasıl  bir görseniz. Her neyse dersten çıktık ve ikinci mesajı gönderdik.

Mesaj içeriği (2)

tumblr_myc1gnEZMX1r1mwx2o2_500

Bu mesajıda görünce iyice deliye döndü, hemen çantasını alıp ben eve gidiyorum başlarım böyle işe dedi ve çıktı sınıftan. Hemen biz arkadasından koşarak gittik ve gerçeği söyledik. Bize nasıl bakıyor bir görseniz sanki dövecek, öldürecek. Sakinleştirdik kendisine geldi ve bastı bize küfürü. Aslında söylememeyi planlıyorduk ama bir anda beklemediğimiz tepkiyi verdi, okuldan gitmeler filan baktık ciddiye aldı hemen söyledik.

Bu şakamızda biz dahil tüm sınıf eğlendi herkesin haberi vardı tek hakan’ın yoktu. Halen arkadaşın ismi TSK diye kayıtlı ve değiştirmiyorda. Gülmemizde emeği geçen Hakan’a bıradan da teşekkür ederim 🙂

Gözden kaçan yazım hataları için özür dilerim.

Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top