Ultimate Ball Android Oyun


            İnternette oyun fırtınası yaşamak için, son derece etkileyici ve detaylı grafikleri olan oyunları seçmek zorunda değilsiniz. Mesela snake ve tetris gibi oyunlar yıllarca alışkanlık haline gelmiş etkileyici oyunlardı. Hala oynanan bu oyunları cazip kılan etken, oyun mantığının zevkli olmasıdır. Bu arcade oyun tarzının, alışkanlık yapan, son derece zevkli ve oldukça heyecanlı kategorisinde değerlendirilen ultimate ball oyunu, kısa zamanda, android oyun kategorisinde, sizin için vazgeçilmez olacaktır.

header

SIKILDIĞINIZDA STRESİNİZİ ATACAĞINIZ BİR OYUN

 

Can sıkıntısı, çoğu insanın başına gelen bir durumdur. Özellikle otobüste, tramvayda ve metrobüste yolculuk yaparken, cep telefonu ile oynamak, kültürümüz haline geldi. Saatlerce yolculuğu size unutturacak olan çok zevkli ve eğlenceli bir oyun olan ultimate ball oyunu, durmadan zıplayan minik bir topun, yukarı doğru tırmanma serüvenidir. Sağına ve soluna dokunarak yönlendiriyorsunuz ve engellere çarptırarak, yukarı tırmanmasına yardımcı oluyorsunuz. Kırmızı engellere çarparsanız ve boşluğa düşerseniz yanıyorsunuz. Bu oyunun en önemli özelliği, oyuna her başladığınızda değişik engellerin karşınıza çıkmasıdır. Bu nedenle, en güzel android oyun kategorisinde, çok eğlenceli bir oyun. Bir oyunda oyunun konsülünü ezberlediğiniz zaman, o oyun artık eğlenceli olmaz ve o oyunu oynamazsınız.

 

AMA BU OYUN ÖYLE DEĞİL

 

Sürekli değişen ve eğlenceli engellerden oluşan ultimate ball oyunu, sıradan, çözüldüğünde zevki kaçan oyunlardan değil. Oynamaya değer bir özelliğe sahip. Zararsız içeriği yok. Strateji yeteneğini artıran özelliği ile gençlere tavsiye edilebilecek bir oyun. Oynadığınıza pişman olmayacağınız güzellikte ve etkileyici mantığı olan popüler bir eğlence.

 

Ultimate Ball – Oyunu İndir

 

 Oyun Görselleri:

Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top