Tekrardan Merhaba

Konuya nasıl giriş yapacağımı bilmiyorum ama şöyle girişte hiçde fena olmaz.

Mecit GÜMÜŞAY, yıllardır kendini internet sektörüne adamış birisi ve daimada böyle olucak. Aslında şunu söylemek istiyorum, beni yeni görebilirsiniz ama ben bıraların yenisi değilim. 6 senedir internet ile haşır neşir birisiyim ve değişik projelerde yer aldım. Projelerden kafama yatmadığı için kendim ayrıldım, bazılarında ise anlaşamayıp ayrıldım. Şuan ne işle uğraşıyorsun diyosan, öğrenciyim kendime ait bir site  xxx  ile ilgileniyorum. Arada sırada firmalara ihtiyaçlarına göre web site yapıyorum.. Her neyse daha fazla anlatmak isterim ama hakkımda sayfama yazı kalmayacak böyle giderse.

Tekrardan Merhaba sebebi;

Bundan iki sene önce kişisel blogumu mecitgumusay.com domaini altında açmıştım. Ama ne yazık ki bazı sebeblerden dolayı blogumla ilgilenemeyip kapatmak zorunda kaldım ve büyük hata yaptığımın farkındaydım. Her neyse blogumu kapattım eyvallah ama neden domain süresini uzatmadım hiç anlamıyorum doğrusu. Ozaman ki ruh halim nasıldı hiçde bilmiyorum. Domainin süresini uzatmayınca yabancı bir firma isim soyisim olduğu için hemen almış, daima uzatıyor hiç  ve bırakmakta istemiyor. Ozamanlar çok aktif bir blogum vardı ve çok seviyordum ama hayat işte bunları gerektirdi. Şimdi com.tr domain ile tekarardan eskisi gibi aktif bir blog olmak için geldim. Herkese tekrardan merhaba..

Daha çok fazla dertleşeceğiz çoookk..

Esenle kalın..

Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top