Samsung Galaxy Note 3 Lollipop Güncellemesi Ne Zaman Alacak ?

Geçtiğimiz haftalarda Google Android 5.0 Lollipop son sürümünü yayınladı ve bir çok cihaz güncellemeye kavuştu. Güncelleme alan ilk cihazlar Nexus 6 ile Nexus 9 ve bu modelleriyle beraber final sürümünü yayınlandıktan sonra hangi cihazlar güncelleme alacak merak konusu.  Asıl konumuz Samsung Galaxy Note 3 Android Lollipop güncellemesi alacak mı, alacaksa ne zaman alacak bunun üzerinde duracağız.

Firmalar arası güncelleme kızıştı hangi firma ne zaman yayımlayacak güncellemeyi, tam bilgi mevcut değil sadece dış kaynaklardan gelen bilgiye dayanarak bilgi sahibi oluyoruz. Açıkçası ben dört gözle bekliyorum güncellemeyi, çünkü Galaxy Note 3 kullanıcısı olarak farklı bir görünüm, yapı yani kısacası telefonumun komple değişmesinden yanayım. Ayrıca görsellik açısından değil tema kurup geçerim ama iş tema kurmada bitse yeter hızı önemli ilk öncelikle. Konu altında Android L özelliklerini yayınlayacaktım ama üşendim. 🙂 Lafı fazla dolandırıyorum farkındayım lakin konuyu gören gelen değerli kişilerin boş bir sayfa ile karşılaşmasın, ne istiyorsa alıp sitemden çıkmasını istiyorum. He birde arkamdan küfür etmemesini tabi. 🙂

Güncelleme ne zaman gelecek ?

Samsung firmasından gelen haberlere göre 2015 yılı gelmeden Samsung Galaxy Note 4 ve Galaxy S5 modellerine hızlı bir şekilde güncelleme gelecek.

Galaxy S4 ve Galaxy Note 3’e de yeni arayüzü ile beraber 2015 yılının ilk ayları Ocak veya Şubat aylarında gelmesi bekleniyor.

İsterseniz Android Lollipop son sürümü tanıyalım; (Video)

 

Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

2 Yorum var

  1. Telefonu note 3 ve güncelleme gelmedi sizce gelirim ya da ne zaman gelir

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top