Kenan Doğulu – İlk Adımı Sen At (VEYasin Funky Mix) Dinle – Video DinleKenan Doğulu – İlk Adımı Sen At (VEYasin Funky Mix) sizlerle!

Cornetto Türkiye & Doğulu Productions, bu yazın aşk şarkısını remix olarak sunuyor. Kenan Doğulu – İlk Adımı Sen At ( VEYasin Funky Mix ) hala ilk adımı atamayanlar için gelsin. Hadi sen de #İlkAdımıAt

Söz ve müziği Kenan Doğulu’ya ait “İlk Adımı Sen At” ile müzik listelerini alt üst eden Cornetto, bu kez de şarkının düzenlemesini VEYasin’in yaptığı Funky Mix versiyonuyla gençleri aşka çağırıyor. VEYasin tarafından hazırlanan İlk Adımı Sen At Funky Mix versiyonunda Türkiye’de ilk kez yapılan yapay zeka ürünü melodisinden bir bölüm de yer alıyor.

Cornetto & Kenan Doğulu iş birliğiyle ilk adımı atmak isteyenlere cesaret veren İlk Adımı Sen At şarkısı Cornetto Türkiye kanalında:

netd müzik, Facebook’ta,
aynı zamanda Twitter’da,
bir de Instagram’da!
Peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?

Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top