Hakkımda

Mecit 1994 yılında Malatya’da doğmuş ve 7 yaşına kadar Malatya’da yaşamış birisi. 5 yaşına kadar sağlıklı yaşayan Mecit 7 yaşına kadar hastane köşelerinde dolaşan küçük bir çocuk idi. Saçları dökülen Mecit 2 sene tedavi gördükten sonra tekrardan eski sağlığına kavuşmuştur. Hastane köşelerinde geçen zamanı çok az da hatırlayan Mecit, Allah kimsenin başına vermesin sözü ile hayatına devam eder.

7 yaşından sonra İstanbul’a göç eden Mecit, geri kalan hayatını İstanbul’da sürdürmektedir. İstanbul’da yaşamını sürdürmekte olan Mecit zaman zaman maddi sıkıntılara düşmüş ve ailesine yardımcı olmak için, tekstil’de çalışmış, stand açarak gözlük satmış birisi. Bunların hepsini küçük yaşta orta okulda eğitimine devam ederken yapmış birisi olarak hayatın zorlu şartlarını görerek yaşamış ve öğrenmeş birisi.

Öğretim hayatı çok fazla başarılı geçmese de yine okumayı isteyen Mecit şuan İstanbul Üniversitesinde Elektronik bölümünü 2. sınıfta eğitim hayatına devam etmektedir. Web işine 8. sınıfta başlayan bu genç çocuk kendini geliştirmek için günlerdir çalışmış ve çabalamış ve eline hiç bir şey geçmeyen ve şimdi zaman zaman bu bilgilerden eline maddide olsa bişiler geçen birisi artık. Kodlarla pek fazla alakası olmayan Mecit grafik tasarım üzerine yoğunlaşmış ve bir kaç önemli yarışmalara katılarak dereceler almış. İş hayatını yavaş yavaş tanımaya çalışmakta ve başarıların sırlarını çözmek için uğraşmaktadır. İş hayatı demişken, e-ticaret ve bazı önemli sitelerle uğraşan Mecit giderlerinin bir kısmını çıkartmaktadır. Ayrıca 20’e yakın firmaya web site işlerini tamamlayarak ilk kendi parası ile Laptop’unu almış ve çok büyük gurur duymuştur kendisi ile. 

 

[Güncelleme Tarihi: 04.08.2014]