Facebook etiketlendi virüsü

Başlıcam facebook virüsüne, bu ne arkadaş ne zaman girsem hesabıma bir başkası ilgi alakası olmayan gönderiye etiketlenmiş ve hiç haberi yok. Etiketlendiği içeriklerde düzgün olsa bari pornografik yada şu ünlü frikik verdi gibi ilgi çekici resimler koymuyorlar mı arkadaş tam deli oluyorum. Benim korkum ben böyle virüse bulaştım mı bulaşmadım mı diye, her zaman tereddüt içindeyim. Birde şöyle düşüncem var, eğer bulaştıysam arkadaşlardan birisi söyler herhalde gibisinden düşüncem var ve bunu düşününce rahatlıyorum. Her neyse konumuza dönelim bu facebook virüsü nasıl yok edilir, nasıl silinir gibisinden internette çok anlatım ama doğru çalışıyor mu bilmiyorum. Facebook virüsünü silmen için şu programı indirmelisin yada bu programı indirmelisin gibi sitelerden kaçınmalısınız. Neden mi virüsün asıl nedenlerinden biri bu aldatıcı programlardır.

facebook-etiklenme-virüsü

Resimde görüldüğü gibi etiklenen kişinin hiç haberi yok, söylediğimde inanmadı ve resmini çekip gönderdiğimde şok oldu. Bunlar aslında facebook kullanıcısının da suçu var, nedeni ise bilmediğin uygulamaların profiline erişimine izin verirsen yada bilmediğin abuk subuk programları indirirsen olacağı bu işte.

Arkadaşlar konuya çok sert giriş yaptım farkındayım kusura bakmayın. Yazım hatalarım varsa affedin. Ayrıca virüsün temizlenmesi ile ilgili hiç bir şey başlamadım, şimdi yanlış uygulama yaparız sorumluluğu almak istemem o yüzden sadece görüşlerimi dile getirdim..

Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top