Excel İndir

[ad_1] Excel İndir

Excel İndir

Microsoft Excel 2016, bir elektronik tablolama programıdır. Yani sayısal veriler başta olmak üzere, her türlü veriyi tablolayıp (listeleyip), istediğimiz zaman bu veriler üzerinde hesaplama ve analiz yapabileceğiniz bir programdır.

Excel kullanarak, istediğimiz veriler için basit grafikler tasarlayabilir ve bu verileri sıralayabiliriz. İstediğimiz veriyi sorgulayıp hızlıca ulaşabilir, pratik bir şekilde özetler ve raporlar çıkarabiliriz.

Genellikle ofis ortamlarında tercih edilen ve dosya uzantısı “xls” olan Excel, Microsoft tarafından geliştirilmekte olup bu firmanın Office yazılım paketinin önemli üyelerinden biridir.

Türkçe’yi, İngilizce’yi ve neredeyse popüler tüm dilleri desteklemektedir. Windows 7 ve daha güncel Microsoft işletim sistemleri ile uyumludur.

Ücretli bir program olduğundan dolayı, deneme sürümü olarak kullanabiliriz. Deneme süresi dolduktan sonra kullanmaya devam edersek programı satın alabiliriz.

İndirme Linkleri

32 Bit
Seçenek 1: İndir

Seçenek 2: İndir

64 Bit
Seçenek 1: İndir

Seçenek 2: İndir

[ad_2]
Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top