Özel Toshiba Servis İstanbul’un Tercih Edilme Nedenleri

Firma olarak yeniliklerin izinden gitmeye devam ediyoruz. Eskiye bağlı kalan klişelerden ve geleneksel servis hizmetlerinden yıllar önce kurtulduk. Esnaf ağzı artık birçok müşteriyi firmalardan uzaklaştırıyor. Bizler daha modern ve farklı bir hizmet anlayışı ile müşterilerimizin karşısına çıkmaya çalışıyoruz. Toshiba özel teknik servis firması olarak dünya devleri arasında yer alan Toshiba markası için özel servis hizmetleri sağlıyoruz.

Özel Toshiba Servis İstanbul

Gerektiği zamanlarda ve ürünlerinizin garanti süresi henüz dolmamışsa bizler yetkili servisteki arkadaşlarımıza sizleri yönlendiriyoruz. Piyasadaki dolandırıcılardan uzak durun… Piyasada yer alan servis firmalarından bazıları onları aradığınızda yetkili servis olduklarını söylerler fakat bu şekilde birçok firma insanları dolandırmak için ortalıkta kol geziyor. Bizler özel servis firmasıyız ve garantili parça hizmetlerimizle sizlere karşı en dürüst halimizle hizmet veriyoruz.

Toshiba marka beyaz eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü sorun ya da farklı servis hizmetleri için firmamızı arayabilir ya da dilerseniz internet adresimizden kısa sürede bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlerden teknik destek almak için ise direkt olarak çağrı merkezi numaralarımızdan irtibat kurmanızı öneriyoruz. İnternet adresimizden şu an yalnızca servis hizmeti alabilirsiniz fakat çağrı merkezi numaralarımızdan canlı destek, servis hizmeti almanız mümkündür.

Dilerseniz teknikerlerimizle konuşabilir ve ürünleriniz hakkındaki sıkıntılarınızı onlara bildirebilirsiniz eğer servis hizmeti gerekiyorsa zaten teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Toshiba özel teknik servis firması haftanın her günü siz değerli müşterileri için çalışıyor. Detaylı bilgi: www.toshibaservis.co adresinde.

Tags :
Önceki konu
Sonraki konu

Yazar Hakkında Kısa Bilgi Mecit GÜMÜŞAY

2008 yılında amatörce başladığım web yaşamıma şuan iyi derecede devam ediyorum. Kendimi şuan profesyonel görmüyorum, daha çok öğreneceğim bilgiler var. Şu zamanıma kadar hayat bana çok şey öğretti, bende kişisel blogumla sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yorum yazmak istermisin ?

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.. Zorunlu alanlar *(yıldız) ile belirtilmiştir.

*

Scroll To Top